SMA Hastası Hamza’ya nefes olma vakti!

Hamza’ya 2,5 aylıkken teşhisi konulan bu hastalık ne yazık ki bebek ölümlerinin dünyada en sık görülen sebebi…

Hamza bebeğin Amerika’da gen tedavisi olması gerekiyor. Tedavi ücreti ise 2 milyon 135 bin euro. Tedavi masrafları için kampanya başlatan aile şuana kadar 271 bin euro toplayabildi. Hamza bebeğin tedavisine destek olarak bir bebeğe nefes olabiliriz.

ADA İÇİN BAŞARDIK, HAMZA İÇİNDE BAŞARACAĞIZ

SMA1 hastası 13 aylık Ada Çelik için düzenlenen kampanyanın başarıya ulaştığı gibi Hamza için devam eden kampanyanın da başarıya ulaşacağına emin olduklarını ifade eden Umut Elçileri Grubu üyesi Murat Getirel, “ Daha önce Ada’nın kampanyası sürecinde Ağustos ayında 300 bin dolar toplanabilmişti, Ekim ayna geldiğimiz de ise hedeflenen rakama ulaşmıştık. Ada için nasıl başardıysak, bu sürecin sonunda Hamza içinde başarmış olacağız. Biz Hamza için esnaflarımızdan, sanayicilerimizden, iş insanlarımızdan destek bekliyoruz. Bu yükü tek başımıza kaldıramayız. Tüm şehir Hamza’ya nefes olmak için birlik olmalı” dedi.

Anne Şeyma Abuljoud adına KuveytTürk Bankası’nda hesap açıldı. Dileyen hayırseverler de TR30 0020 5000 0966 7265 5000 01 IBAN numarasına “Hamzaya nefes” açıklamasıyla birlikte nakdi yardımda bulunabilecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*