Pop Bizde’nin Kurucusu Spor Muhabiri Mi?

Kendisini Linkedin sayfasında “Blogger” olarak, Vitrin Dergisi’nde “müzik yazarı” olarak tanıtan ve aynı sitenin farklı hesaplarında DHA’da “spor muhabiri” olarak çalıştığını gösteren Kaan Ülker  sosyal medyada yaptığı haberler yüzünden ünlülerin tepkisini çekmeye devam ediyor En son yılların sanatçısı Yeşim Salkım’ı çileden çıkaran POP BİZDE sayfasının kurucusu Kaan Ülker’le Yeşim Salkım Instagram’da karşı karşıya geldi.

YEŞİM SALKIM’IN TEPKİSİ SERT OLDU

Demet Akalın ve Hande Yener’in barışmasının ardından kendisinin de Gülben Ergen’le barışmasını bekleyen takipçilerine; “Beni nasıl onlarla aynı kefeye koyarsınız? Onlar müziğin yüz karası.” dediği haberi paylaşan Pop Bizde sayfasının kurucusu Murat Ülker’e Yeşim Salkım’ın tepkisi ağır oldu. Bazı popüler ünlülerin haberlerini yapan ancak kendisinin başarısını, konserlerini paylaşmadığını söylediği sayfaya yandaş olduğunu, söyleyerek Instagram hesabından oldukça sert sözler söyledi. Sanatçıya kısa süre sonra diğer sanatçılardan da destek geldi

Yapılan araştırmalara göre Instagram, Twitter ve Facebook’da Müzik sayfalarının bir çoğunun kurucusunun gazetede ve dergide  muhabir olduğu belirlendi.

Sanatçılara önerimiz; verdikleri röportajları ve de haberlerini kurumsal firmalara göndermeleridir. Bu gibi sayfalara ayrıcalık vermemeleridir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*