İZELMAN Genel Müdürü Bayramlaşmaya Çocuklardan Başladı

İZELMAN Genel Müdürü Burak Alp Ersen, bayram öncesi ziyarette bulunduğu İZELMAN bünyesindeki anaokulunda çocuklarla bayramlaştı.

İzmir’de belediye şirketleri arasında en çok çalışan barındıran kurum olan İZELMAN’ın  her fırsatta halkla bir bütün olarak hareket etmesi gerektiğini dile getiren Ersen, “Başkanımız Tunç Soyer’in de dediği gibi bir değişim başlatmak istiyorsak hep beraber el ele ve uyum içinde çalışmalıyız” dedi. Geçtiğimiz günlerde Gaziemir Nilüfer Hatun Kreş ve Anaokulu’na ziyarette bulunan Ersen, ziyaretlerine Gürçeşme Zübeyde Hanım Kreş ve Anaokulu ile devam etti. İZELMAN’ın eğitimde fırsat eşitliği yaratma amacıyla yürüttüğü kampanya hakkında incelemelerde bulunup çocuklarla bayramlaştı.

İZELMAN PROJELERİYLE ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Anaokulunun daha iyi hizmet verebilmesi hem de Kurban Bayramı kutlaması için sabah saatlerinde ziyarette bulunan Ersen, kurum sorumluları ile anaokulunun geleceği hakkında bir toplantı yaptıktan sonra çocuklarla vakit geçirdi. Her fırsatta halkçı anlayış ile projeler üreteceğini belirten Ersen, “Anaokulumuzun İzmir içinde hizmet veren en iyi anaokulları ile rekabet edebilmesi ve en iyi eğitimi almaları için elimizden geleni her zaman yapmaya devam edeceğiz. Toplumun algısında bir şeyleri değiştirmek istiyorsak ilk olarak çocuklarımıza en iyi eğitimi vermek zorundayız” ifadelerini kullandı.

ENGELLİ VATANDAŞLARLA DA ORTAK PROJE YAPACAĞIZ.

Ersen, anaokulunda yaptığı incelemeler ve bayramlaşma sonrasında Buca Engelliler Derneğini de ziyaret etti. Dernek başkanı Harun Kara’nın engelli vatandaşların yaşadığı sorunlar üzerine projelerini anlattığı görüşmenin ardından Ersen, “ Engelli vatandaşların problemlerinin hep birlikte çözülmesi gerekiyor. İZELMAN bünyesinde yapacağımız sosyal sorumluluk projelerini engelli vatandaşlarımızı düşünmeden hareket etmemiz mümkün değil. Engelli vatandaşlarımızın sorunları ilk ağızdan dinlemek ve onlarla ortak proje yapmak bizim de planlarımızdan biri. En kısa zamanda ortak bir proje için tekrar bir araya geleceğiz” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*