CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’den Açıklama

Haberilizm/ Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın beş CHP’liye suç duyurusunda bulunması ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Başkan Yücel açıklamasında;

” 1. Anlaşılan o ki, Saray ve Saray’a hizmet eden Akp’liler, Türkiye’de yıllardır artarak süren ekonomik kriz ve kendileri zenginleşirken halkın her geçen gün daha da yoksullaşması konuşulmasın diye, yeni suni gündemi İzmir üzerinden yaratmaya çalışıyorlar.

2. İktidarın cadı avcılığına özenen yöneticileri Türkiye’nin içler acısı ekonomik durumuna çözüm bulmak yerine, oturmuşlar sosyal medya arşivciliği yapmaya çalışıyor. Bizler elbette iddia edilen konular hakkında incelememizi tamamlayıp, gereğini yapacağız.

3. Ancak kendi paralı trolleri ve yandaş medya kurumlarındaki tetikçileriyle, partimize ve genel başkanımıza ağza alınmayacak hakaret ve küfürleri edenler, bize ahlak dersi vermeye kalkınca komik duruma düşüyorlar.

4. Ülke yangın yeri… Her gün işsizler ordusuna binlerce kişi katılırken, sınav tarihlerindeki saçma değişiklikle gençlerimizin geleceğiyle oynanırken, Saray talimatlarıyla davalar açılıp, tutuklamalar yapılıyorken gündem değiştirme oyununuza düşmeyeceğiz.

5. Söz konusu hakaretse, memlekette kimse sizin elinize su dökemez.”

1 yorum

  1. Burda hedef İzmirle yola çıkmak ve türkiye yi sindirmek ama amaçlarına ulaşamıyacaklar artık milletin önüne bu sandık gelecek ne yaparlarsa yapsınlar dikiş tutmaz derim saygılarımla

Yorumlar kapatıldı.