Aksaçlılardan Kurban Bayramı Mesajı

Umut Uçar/ Haberilizim Aksaçlılar oluşumu kurban bayramı nedeni ile bir mesaj yayımladı. Yayımlanan mesajda şu ifadelere yer verildi;

Yüce milletimizin, İslamiyet’le şereflendiği kutlu asırdan bu yanan, kutladığımız, bir Kurban Bayramını daha idrak ediyoruz.
Maalesef ki Türk ve İslam coğrafyasında yaşanan acılar, ızdıraplar bizleri derinden üzmekte, Kurban Bayramımızı buruk bir şekilde kutlamamıza sebep olmaktadır.
Müslümanların kardeşliğini arttırması, insanlığa ve mukaddesata olan sorumluluklarını hatırlaması gereken mana yüklü bu günlerin, yaşadığımız acıların son bulması için bir uyanış ve başlangıca vesile olması en samimi temennimizdir.
Bu duygu ve düşüncelerimle başta milletimizin birlik ve beraberliği, devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını feda eden güvenlik kuvvetlerimize ve dava şehitlerimize; dünyanın her yerinde zulme maruz kalarak hayatını kaybeden Türk ve Müslüman kardeşlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyor büyük Türk milletinin, Türk dünyasının ve İslam eleminin Kurban Bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz
Selam sevgi ve saygılarımızla
Ahmet BEREKET
“AKSAÇLAILAR” oluşumu Adına

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*