Eşi Beren Saat’e AIDS Bulaştırdığı İddia Edilen Kenan Doğulu Konserden Konsere Koşuyor

Eşi Beren Saat’e AIDS bulaştırdığı iddiasıyla gündeme gelen Kenan Dooğulu, önce Ayvalık’ta ardından da Çeşme’de verdiği konserlerle hayranlarını coşturdu.

Magazin dünyasının son günlerdeki en büyük bombasının kahramanı Kenan Doğulu konserlerine tam gaz devam ediyor. Karısı Beren Saat’e AİDS bulaştırdığı iddia edilen Kenan Ayvalık’tan sonra Çeşme’de hayranlarını coşturdu.

HAYRANLARINI COŞTURDU

2 saat kadar sahnede kalan Doğulu hareketli şarkılarını dans eşliğinde söyledi. Son derece enerjik olduğu gözlenen Kenan Doğulu’nun şok iddialarla ilgili sessizliği ise devam ediyor. Beren ile boşanma aşamasına geldikleri iddia edilen Doğulu’nun Ayvalık konserinde Beren’in annesini en önde oturtması dikkat çekmişti. İstanbul’daki özel bir klinikte AİDS tedavisi gördüğü belirtilen ve psikolojik destek alan Beren Saat de tıpkı kocası gibi iddialar karşısında sessizliğini koruyor.

TARİHİ BİR TAZMİNAT İSTİYOR

Magazin dünyasındaki bir diğer iddiaya göre ise Beren Saat boşanma dilekçesini avukatına verdi ve kendisine AİDS bulaştıran Kenan Doğulu’dan tarihi bir tazminat talep etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*