Açık Açık Tehdit Ediyorum!

Uzun zamandır bazı dedikodularda adım geçirilmektedir.

Bugüne dek ciddiye almadım, ancak canıma tak etmeye başlayınca bu cümleleri yazmak kaçınılmaz oldu!

Ben, yani Serkan Candaş 17 yıldır medya sektöründeyim ve gazeteciyim, işimi layıkıyla, ahlaklı bir şekilde yapmaya çalışıyorum…

Hep güvenirlilik ekseninde çalıştım. Şimdi bu “güvenilirliği” kendilerine tahvil etmek isteyen bazı soytarılar, çakallar elden ele dolaştırdıkları haberlerle beni kötülemeye, işlerimin önüne set çekmeye çalışıyorlar. Ancak sert, hem de çok sert bir kayaya tosladıklarının farkında bile değiller!

Bel altı vuranlara, aynı şekilde öyle bir bel altı vururum ki, bırakın insan içine çıkmayı, sokakta dolaşamazlar. Bu dedikoduları yapan, yayan kim olursa olsun veya arkasında kim olursa olsun, ahlaksızlığa karşı yapacağım ahlaksız vuruşları hayatları boyunca unutamazlar. Hem de ben yalan dolanla yapmam, belgeyle gömerim onları. Yüreği olan; fake hesaplarla değil, kendi adıyla yazar ya da söyler.

Bunu yapanlar ister benim gibi gazeteci olsun, ister medya sektörünün herhangi bir koluyla uğraşsın, ister başka işler yapsın hiç fark etmez. Çünkü Allah’tan başka kimseden korkum yok. Bugüne dek hep vicdanımla hareket ettim. Kimse vicdanımın sınırlarını zorlamasın.

İyi, ahlaklı, vefalı bir adam olarak kalmaya çalışıyorum, beni kötü adam olmam için lütfen zorlamayın. Eğer kötü biri olmam gerekirse beni tanıyanlar iyi bilir ki, vurduğum yerden ses getiririm. Hadi şimdi sağlıcakla kalın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*